Plná verze kolekce DTM je nyní pro všechny zdarma

30.10.2023

Jednoduchost pro uživatele - to je důležitá zásada společnosti VEGA. Platí to i pro mnoho nástrojů, které jsou k dispozici pro obsluhu senzorů a dalších zařízení. Od října 2023 se nabídka možností výrazně rozšíří.

 

Co je nového?

Společnost VEGA činí z dříve zpoplatněné \"plné verze\" své kolekce DTM bezplatnou \"standardní verzi\" pro každého. Kolekce DTM je vybavena mnoha cennými funkcemi, včetně asistenta pro výpočty složitých geometrií nádob, rozsáhlé dokumentace přístroje, diagnostiky, záznamu a ukládání do aplikace VEGA DataViewer.

 

Jaké jsou největší výhody?

VEGA DTM Collection je celý softwarový balík, který obsahuje mnoho užitečných funkcí. Umožňuje například ukládání nebo tisk jednoduché přehledové dokumentace nastavení přístroje do formátu PDF. Dalším cenným nástrojem je DataViewer. Tento software založený na systému Windows slouží k pohodlnému zobrazování, analýze, správě a archivaci dat z provozních přístrojů, která lze ukládat lokálně. Patří sem parametry přístroje, záznamy naměřených hodnot, údaje o událostech, echokřivky a mnoho dalších důležitých hodnot. Další výhodou: Data DataViewer lze v případě potřeby snadno sdílet se zákaznickým servisem. To velmi zjednodušuje a urychluje analýzu.

 

Co dalšího software umí?

Již nějakou dobu společnost VEGA neustále rozšiřuje rozsah a možnosti provozních nástrojů pro své zákazníky. Například nástroje pro obsluhu zákazníků jsou již delší dobu pohodlně a snadno dostupné, ať už zákazníci pracují na přístroji odkudkoli - buď prostřednictvím aplikace VEGA Tools-App, nebo VEGA DTM Collection. Od letošního jara usnadňuje uživatelům každodenní práci také cloudová funkce Backup & Restore v aplikaci VEGA Tools App. Umožňuje ukládání všech údajů o senzorech a parametrech zařízení.

 

Jak to vše může být propojeno?

Systém myVEGA slouží jako centrální centrum a rozhraní pro všechny nástroje pro nastavení a provoz. V něm lze pohodlně ukládat a spravovat všechna data: Ať už se jedná o parametrizaci, diagnostiku, zálohy, čísla PIN, přístupové kódy nebo zkušební a kontrolní dokumenty - uživatelé mají vše důležité vždy po ruce. Přístup je totiž možný přes všechny provozní a seřizovací přístroje. Ve spojení s ostatními nástroji zajišťuje tato možnost jednoduchost a přidanou hodnotu pro naše zákazníky.

Zpět